Panasonic HC-X1 kamera 4K 60p/50p z przetwornikiem 1″

Euro Cori Panasonic HC-X1 kamera 4K 60p/50p z przetwornikiem 1Euro Cori Panasonic HC-X1 kamera 4K 60p/50p z przetwornikiem 1Euro Cori Panasonic HC-X1 kamera 4K 60p/50p z przetwornikiem 1Euro Cori Panasonic HC-X1 kamera 4K 60p/50p z przetwornikiem 1Euro Cori Panasonic HC-X1 kamera 4K 60p/50p z przetwornikiem 1Euro Cori Panasonic HC-X1 kamera 4K 60p/50p z przetwornikiem 1Euro Cori Panasonic HC-X1 kamera 4K 60p/50p z przetwornikiem 1

Wideo 4K 60p/50p

Matryca 4K typu 1-calowego o wysokiej czułości i jakości obrazu 

Wydajna matryca typu 1-calowego (ok. 9,46 megapiksela w jakości 4K 24p i 8,79 megapiksela w jakości UHD, FHD) zapewnia zrównoważoną głębię ostrości, jakość obrazu i czułość. Umożliwia to nagrywanie w formatach 4K 24p, UHD 60p/50p i FHD 60p/50p.

Nowy obiektyw LEICA DICOMAR 4K

Najszerszy w branży kąt 24 mm* i zoom optyczny 20x

Poza najszerszym w branży kątem 24 mm*, modele z matrycą typu 1-calowego mogą poszczycić się pierwszym na świecie** optycznym zoomem 20x. Poczwórny mechanizm napędowy porusza osobno każdą z czterech grup elementów optycznych, pozwalając osiągnąć 20x zoom optyczny przy zachowaniu niewielkich wymiarów.

* Odpowiednik dla aparatu 35 mm. W jakości 4K 24p (proporcje 17:9). 25,4 mm w jakości UHD/FHD (proporcje 16:9).

** Pierwsza na świecie kamera ze zintegrowanym obiektywem i matrycą większą niż typ 1-calowy. (Stan na lipiec 2016 r.)

Profesjonalna kamera 4K

Profesjonalny obraz i wysoka mobilność

Nasze urządzenie oferuje wiele profesjonalnych funkcji, takich jak potrójny pierścień sterowania ręcznego, filtr szary, złącze XLR i podwójne gniazdo na karty SD, dzięki niewielkim wymiarom pozwalając przy tym na rejestrowanie pozbawionych drgań materiałów wideo z ręki. Przez to idealnie nadaje się do pracy w terenie, gdzie mobilność ma kluczowe znaczenie.

Inteligentny AF

Szybka i precyzyjna technologia AF w jakości 4K

Moduł Micro Drive Focus zapewnia szybkie, precyzyjne i stabilne ustawianie ostrości przez AF, co jest szczególnie ważne przy zdjęciach 4K. Ustawienia AF można zmieniać, dostosowując szybkość, czułość śledzenia i szerokość obszaru. Pozwala to dopasować pracę AF do zamierzeń użytkownika, filmowanego obiektu i zastosowania.

Zaawansowana stabilizacja O.I.S.

Wyraźny obraz bez rozmyć

Obszar korekty został powiększony do 900%* standardowego, by zapewnić silną korektę ujęć pod małym i dużym kątem (w porównaniu z modelem Panasonic AG-AC160). W trybie FHD 5-osiowa stabilizacja obrazu HYBRID O.I.S.+ dodaje elektroniczną
stabilizację obrazu do stabilizacji optycznej i wykrywa oraz koryguje poruszenia w 5 osiach
* Z wyłączeniem trybu 4K 24p.

Każdy produkt Panasonic objęty jest wsparciem technicznym przed jak i po zakupie.

Euro Cori jest autoryzowanym serwisem dla tego modelu. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi serwisowej a po upływie gwarancji udzielamy rabaty na naprawy pogwarancyjne. Szkolenia serwisowe i szkolenia produktowe Panasonic, w których uczestniczymy gwarantują, że otrzymają Państwo najlepszą obsługę.

Zapytaj o cenę – kontakt – lub odwiedź sklep internetowy: https://sklep.eurocori.pl
Potrzebujesz ofertę, proformę lub pragniesz negocjować cenę? Skontaktuj się z nami!