Panasonic WJ-ND400/12TB wysokowydajny rejestrator sieciowy

Zapraszamy do negocjacji ceny! Zapytaj o rabat przy większych zamówieniach lub przy zamówieniu wraz z innym produktem.

WJ-ND400 to wysoko wydajny, sieciowy rejestrator dyskowy, który zaprojektowano tak, aby spełnił potrzeby związane z nagrywaniem obrazu z kamer megapikselowych, do którego niezbędne są wysoka przepustowość łącza do transmisji danych i duża pojemność pamięci masowej.

  • Obsługa formatów MPEG-4 i JPEG.
  • Obsługa do 64 kamer sieciowych.
  • Możliwość przypisania kamer do jednej z 8 grup w celu łatwiejszego przeglądania.
  • 2- i 4-krotny zoom cyfrowy (na żywo/odtwarzanie).
  • Możliwość jednoczesnego monitorowania obrazów i sterowania modelem WJ-ND400 przez maks. 16 klientów.

Duża pojemność pamięci masowej

Do modelu WJ-ND400 można podłączyć 64 kamery sieciowe, a pochodzące z nich obrazy i dźwięk będą rejestrowane jednocześnie. Rejestrator NVR ma 9 gniazd Serial ATA na dyski twarde, podobnie jak każda opcjonalna jednostka rozszerzająca, co umożliwia zwiększenie całkowitej pojemności i sprawia, że WJ-ND400 idealnie nadaje się do dużych systemów nadzoru. Dzięki możliwości podłączania dysków bez wyłączania urządzenia rejestrator może pracować przez całą dobę.

Niezawodność

Wysoką niezawodność rejestratora WJ-ND400 zapewnia macierz RAID 5/6. Dane mogą być zapisywane na wielu dyskach twardych (wymagane są co najmniej 4). Jeśli jeden z nich (lub dwa w przypadku macierzy RAID 6) ulegnie awarii, nagrania można odzyskać z pozostałych dysków bez utraty danych. Urządzenie ma wbudowany system operacyjny i obsługuje szyfrowanie danych.

Uniwersalność

Model WJ-ND400 jest kompatybilny z formatami MPEG-4 i JPEG i zapewnia niezrównane, elastyczne opcje nagrywania, w tym zgodnie z harmonogramem i zewnętrznym czasomierzem, awaryjne oraz w odpowiedzi na zdarzenie. Dzięki wielu działaniom alarmowym, takim jak rejestrowanie alarmów, powiadamianie pocztą e-mail, komunikaty alarmowe, wyjście terminalowe, transfer FTP i lokalizowanie kamery, rejestrator daje pewność, że użytkownicy systemu nie przeoczą istotnego momentu.

Inteligentna funkcja VMD umożliwia szybkie wyszukiwanie na nagraniach ruchu w określonym obszarze. Oprócz tego dostępne jest wyszukiwanie rekordów z zastosowaniem filtrów godziny i daty, typu zdarzenia oraz numeru kamery.
Rekorder ma dwa interfejsy sieciowe, aby można było oddzielić sieć klienta od sieci kamer. Dzięki temu użytkownicy monitorujący system nie będą wpływać na wydajność sieci kamer. Może to też stanowić dodatkowe zabezpieczenie. Kamery będą znajdować się w osobnej sieci z dostępem tylko przez NDR.

Niskie koszty konfiguracji

Gdy kamery sieciowe i-Pro zostaną podłączone do modelu WJ-ND400, ich adresy IP można łatwo uzyskać przy użyciu funkcji Easy IP Set-up. Skracając czas konfiguracji sieci i zmniejszając ilość pracy, Easy IP Set-up obniża koszty instalacji i konserwacji.

Always use the online HTML editor to compose perfect articles for your website!

Każdy produkt Panasonic objęty jest wsparciem technicznym przed jak i po zakupie.

Euro Cori jest autoryzowanym serwisem dla tego modelu. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi serwisowej a po upływie gwarancji udzielamy rabaty na naprawy pogwarancyjne. Szkolenia serwisowe i szkolenia produktowe Panasonic, w których uczestniczymy gwarantują, że otrzymają Państwo najlepszą obsługę.