Panasonic WJ-NV200CH16/4TB sieciowy rejestrator dyskowy

Zapraszamy do negocjacji ceny! Zapytaj o rabat przy większych zamówieniach lub przy zamówieniu wraz z innym produktem.

Rejestrator Panasonic WJ-NV200 zaprojektowano tak, aby stanowił inteligentny, niezawodny i ekonomiczny „kamień węgielny” dowolnego systemu zabezpieczeń. Oferując obsługę nawet 24 kanałów, nagrania HD, możliwość łączenia z rozmaitymi kamerami zabezpieczeń oraz łatwą konfigurację i prosty graficzny interfejs użytkownika, ten sieciowy rejestrator dyskowy umożliwia obniżenie kosztów posiadania bez rezygnacji z jakości systemu.

Sieciowy rejestrator dyskowy WJ-NV200 nadaje się również do tworzenia systemów zabezpieczeń na dużą skalę, zdolnych do jednoczesnego wyświetlania materiałów pochodzących nawet z 16 kamer. Ponadto tym sieciowym rejestratorem dyskowym może operować jednocześnie aż czterech użytkowników. Inteligentna funkcja wyszukiwania, jaką ten sieciowy rejestrator oferuje, zapewnia łatwe odnajdowanie określonych fragmentów materiałów bez względu na wielkość systemu.

Sieciowy rejestrator dyskowy WJ-NV200 sprawia, że nagrywanie materiałów z kamer IP jest proste. Osobny komputer jest niepotrzebny — wystarcza automatyczne wykrywanie kamer i szybka konfiguracja. Czas instalacji jest krótszy, a koszty eksploatacyjne niższe dzięki mniejszej ilości sprzętu. Umożliwia nagrywanie wideo w czasie rzeczywistym z szybkością 30 kl./s ze wszystkich kanałów i w wielu formatach. Rejestrator oferuje przystępny graficzny interfejs użytkownika i obsługę myszą, tak że wybieranie kamer, nagrywanie i sterowanie kamerami jest maksymalnie łatwe.
Rejestrator obsługuje sygnały wyjściowe Full HD przesyłane łączem HDMI, więc obrazy na żywo i zapisy monitoringu mogą być wyświetlane w wysokiej rozdzielczości.
Ponadto rejestrator WJ-NV200 jest bogato wyposażony w inteligentne funkcje. Oprócz prostej konfiguracji i obsługi wprowadzono pomocną funkcję szybkiego wyszukiwania w kalendarzu i na osi czasu, zapewniającą łatwe znajdowanie nagrań. Ponadto dni nagrań są szacunkowo obliczane na podstawie liczby kamer, liczby klatek na sekundę, jakości obrazu i pojemności dysku twardego. W poniższym filmie pokazano, jak łatwy w obsłudze jest ten sieciowy rejestrator wideo, oraz zaprezentowano jego przystępny graficzny interfejs użytkownika.

Główne cechy

 • Nagrywanie HD z 4, 9, 16 lub 24 kanałów*.
 • Obsługa wielu formatów — H.264, MPEG-4 i JPEG — razem z technologią UniPhier pozwala na wyższą jakość obrazu przy mniejszych rozmiarach plików.
 • Prosta konfiguracja — automatyczne wykrywanie kamer w 4 krokach.
 • Obsługa myszą oraz przystępny graficzny interfejs użytkownika; niepotrzebny jest osobny komputer.
 • Sterowanie kamerą: panorama/przechylanie, zoom, ogniskowanie, jasność, ustalone położenie, tryb automatyczny (zależnie od modelu kamery).

Używaj tego sieciowego rejestratora dyskowego razem z oprogramowaniem marketingowym WJ-NVF20 firmy Panasonic. Dzięki temu oprogramowaniu marketingowemu firmy Panasonic użytkownicy mogą nadać sieciowemu rejestratorowi dyskowemu WJ-NV200 jeszcze większe walory. Zapewnia ono możliwość analizowania danych statystycznych takich jak wiek i płeć oraz zliczenie osób, zamieniając rejestrator sieciowy w inteligentne narzędzie marketingowe. Oprogramowanie to doskonale nadaje się do różnych środowisk kontaktu z klientami, oferując takie korzyści, jak:

 • trzymiesięczna bezpłatna wersja próbna,
 • oprogramowanie marketingowe do sieci LAN/WAN,
 • rozwiązania IP,
 • liczenie osób,
 • ocena wieku i płci,
 • generalna poprawa parametrów urządzenia WJ-NV200,
 • możliwość eksportu danych do pliku CSV

 

The Word to HTML converter is the best free online tool to transform Word, Excel, Google docs, and any other document to web content.

Każdy produkt Panasonic objęty jest wsparciem technicznym przed jak i po zakupie.

Euro Cori jest autoryzowanym serwisem dla tego modelu. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi serwisowej a po upływie gwarancji udzielamy rabaty na naprawy pogwarancyjne. Szkolenia serwisowe i szkolenia produktowe Panasonic, w których uczestniczymy gwarantują, że otrzymają Państwo najlepszą obsługę.