Panasonic WJ-NV300/4TB Sieciowy rejestrator wideo z wbudowanym 32-kanałowym dekoderem wideo

Zapraszamy do negocjacji ceny! Zapytaj o rabat przy większych zamówieniach lub przy zamówieniu wraz z innym produktem.

Rejestrator WJ-NV300 sprawia, że nagrywanie IP jest proste i elastyczne dzięki łatwemu i intuicyjnemu graficznemu interfejsowi użytkownika oraz opcjom rozbudowy. Podgląd na żywo i nagrywanie w czasie rzeczywistym (30 kl./s) na wszystkich kanałach. Możliwość łatwej obsługi kamer i monitorowania na żywo w różnych trybach wyświetlania: Spot, Multiscreen (wyświetlanie z podziałem 4 / 16, wyświetlanie z podziałem 4 / 6 / 9 / 12 / 16 / 24 / 32 na pełnym ekranie*) oraz wyszukiwanie nagrań przy użyciu kalendarza i osi czasu sprawia, że korzystanie z urządzenia jest szybkie i intuicyjne. Dwa dostępne sposoby rejestrowania — zaplanowany oraz przed zdarzeniem lub po. Różne alarmy ułatwiają nagrywanie i pozwalają dostosować je do wymagań klienta.  

Ponadto „Referencyjna liczba dni nagrywania” jest automatycznie obliczana na podstawie liczby klatek na sekundę, jakości obrazu i pojemności dysku twardego. Nagrania można pobrać bezpośrednio na komputer za pośrednictwem przeglądarki, na kartę SD** lub pamięć USB**. Rejestrator WJ-NV300 może być jednocześnie monitorowany i kontrolowany przez 8 klientów, w tym klientów zdalnych za pośrednictwem nowej funkcji transkodowania. Rejestrator WJ-NV300 jest wyposażony w maks. 2 wewnętrzne gniazda dysku twardego, a możliwości nagrywania można rozszerzyć do 20 gniazd dysku twardego, dodając 2 opcjonalne jednostki rozszerzające WJ-HDE400, z których każda ma 9 gniazd dysku twardego (z możliwością dodania macierzy RAID5/6 przy użyciu jednostki rozszerzającej WJ-HDE400).

Oprócz wszystkich powyższych cech rejestrator WJ-NV300 jest urządzeniem klienckim ONVIF zgodnym ze standardem ONVIF Profile S.   * Wymagane są trzy dodatkowe zestawy kamer WJ-NVE30. ** Urządzenie jest wyposażone w gniazdo kart SD i gniazdo pamięci USB, ale karta SD ani pamięć USB nie są dostarczane w zestawie.

Główne cechy:

  • Możliwość podłączenia i nagrywania obrazu domyślnie z 9 kamer sieciowych (z opcją rozszerzenia do 32*)
  • Obsługa formatów H.264 i JPEG
  • Prosta i szybka konfiguracja w 4 krokach dzięki funkcji automatycznego wykrywania kamer oraz łatwemu w obsłudze kreatorowi niewymagającemu użycia komputera
  • Dwa wyjścia HDMI z obsługą rozdzielczości 1080p
  • Funkcja transkodowania umożliwiająca łatwe zdalne monitorowanie
  • Kompensacja obrazu na żywo w rejestratorze dla kamer o zakresie 360º z możliwością nagrywania w trybie Rybie oko

W zestawie zainstalowano HDD o pojemności 4TB.

Każdy produkt Panasonic objęty jest wsparciem technicznym przed jak i po zakupie.

Euro Cori jest autoryzowanym serwisem dla tego modelu. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi serwisowej a po upływie gwarancji udzielamy rabaty na naprawy pogwarancyjne. Szkolenia serwisowe i szkolenia produktowe Panasonic, w których uczestniczymy gwarantują, że otrzymają Państwo najlepszą obsługę.