Panasonic WV-SC588 obrotowa kamera wewnętrzna, Full HD 1080p

Euro Cori Panasonic WV-SC588 obrotowa kamera wewnętrzna, Full HD 1080p - zdjęcie 1

Zapraszamy do negocjacji ceny! Zapytaj o rabat przy większych zamówieniach lub przy zamówieniu wraz z innym produktem.

Sieciowa kamera kopułkowa PTZ WV-SC588 zapewnia obrazy w jakości Full HD oraz szereg innych funkcji. 90-krotny zoom optyczny w trybie rozdzielczości 640 x 360. Kompensacja mgły i burzy piaskowej oraz zaawansowane automatyczne śledzenie pozwalają zawsze uzyskiwać obraz doskonałej jakości. Dzięki nowo opracowanej matrycy MOS kamera SC588 zapewnia obraz w rozdzielczości Full HD 1080p w postaci wielu strumieni w formacie H.264 i JPEG. 

Dzięki technologii MEGA Super Dynamic zapewniającej 128-krotny zakres dynamiczny jakość obrazu podczas używania funkcji Dzień/noc w modelu SWSC588 jest idealna niezależnie od warunków. Model SC588 udostępnia wiele funkcji i jak dotąd jest najbardziej inteligentną kamerą na rynku. 

Funkcja wykrywania twarzy umożliwia dostosowywanie ogniskowej kamery, tak aby nagrywać osobę w kadrze, a także użycie danych XML do wyzwolenia alarmu po wykryciu, o ile używany jest kompatybilny rejestrator. VIQS (Variable Image Quality on Specified Area) to ostatnia innowacja w ofercie Smart HD, dzięki której kamera może rejestrować w wyższej rozdzielczości tylko określone obszary obrazu, co oznacza mniejsze wykorzystanie przepustowości łącza. Model WV-SC588 oferuje wszystkie innowacje Smart HD i nadaje się do wszelkich zastosowań w pomieszczeniach. Oprócz tego ta kamera kopułkowa jest zgodna ze standardem ONVIF, więc nadaje się do wielu różnych zastosowań.

Główne cechy:

  • Obrazy Full HD 1080p przy maks. 30 kl./s.
  • Nowo opracowana matryca MOS o rozdzielczości 2,4 mln pikseli.
  • Transmisja wielu strumieni w formacie H.264 i JPEG połączonych za pomocą technologii „UniPhier” firmy Panasonic.
  • Technologia wykrywania twarzy zapewnia wyraźne obrazy twarzy.
  • Technologia MEGA Super Dynamic pozwala uzyskać wyraźne obrazy i 128-krotnie szerszy zakres dynamiczny.
  • Funkcja Dzień/noc, obsługa kart pamięci SDXC.

Każdy produkt Panasonic objęty jest wsparciem technicznym przed jak i po zakupie.

Euro Cori jest autoryzowanym serwisem dla tego modelu. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi serwisowej a po upływie gwarancji udzielamy rabaty na naprawy pogwarancyjne. Szkolenia serwisowe i szkolenia produktowe Panasonic, w których uczestniczymy gwarantują, że otrzymają Państwo najlepszą obsługę.