Panasonic WV-SF438 kamera kopułkowa Full-HD, kąt widzenia 360 st.

Euro Cori Panasonic WV-SF438 kamera kopułkowa Full-HD, kąt widzenia 360 st. - zdjęcie 1

Zapraszamy do negocjacji ceny! Zapytaj o rabat przy większych zamówieniach lub przy zamówieniu wraz z innym produktem.

Panasonic WV-SF438 to kamera kopułkowa IP do mocowania na stałe w pomieszczeniach, obsługuje rozdzielczość Full HD i zapewnia kąt widzenia 360 stopni

  • Obraz w rozdzielczości Full HD 1080p z szybkością do 30 kl./s, kąt widzenia 360.
  • Nowo opracowana matryca MOS o rozdzielczości 3,1 mln pikseli.
  • Wiele strumieni H.264 i JPEG oraz technologia UniPhier firmy Panasonic.
  • Technologia wykrywania twarzy gwarantuje wyraźny obraz twarzy.
  • Widok 360 stopni, tryb działania czterech lamp, podwójna panorama, widok pojedynczy.
  • Gniazdo kart pamięci SDXC/SDHC/SD do nagrywania ręcznego (H.264/JPEG), rejestrowanie alarmów (H.264/JPEG) i tworzenie kopii zapasowych w razie awarii sieci (JPEG).

Kompaktowa kamera kopułkowa IP WV-SF438 gwarantuje jakość obrazu FULL HD i oferuje wiele funkcji.

Dzięki nowo opracowanej matrycy MOS o rozdzielczości 3,1 kamera SF438 umożliwia transmisję obrazu o rozdzielczości HD 1080p w wielu strumieniach H.264 i JPEG. Dzięki technologii Super Dynamic, która gwarantuje 128-krotny zakres dynamiczny, jakość obrazu podczas używania funkcji Dzień/noc w modelu SF438 jest idealna niezależnie od warunków.

Model SF438 udostępnia wiele funkcji i jak dotąd jest najbardziej inteligentną kamerą na rynku. Funkcja wykrywania twarzy umożliwia dostosowywanie ogniskowej kamery, tak aby nagrywać osobę w kadrze, a także użycie danych XML do wyzwolenia alarmu po wykryciu, o ile używany jest kompatybilny rejestrator. VIQS (Variable Image Quality on Specified Area) to ostatnia innowacja w ofercie Smart HD, dzięki której kamera może rejestrować w wyższej rozdzielczości tylko określone kadry obrazu, co oznacza mniejsze wykorzystanie przepustowości łącza.

Kamera WV-SF438 w kompaktowej obudowie oferuje wszystkie innowacje Smart HD. Nadaje się do wszystkich zastosowań w pomieszczeniach. Oprócz tego ta kamera kopułkowa jest zgodna ze standardem ONVIF, więc nadaje się do wielu różnych zastosowań.

Każdy produkt Panasonic objęty jest wsparciem technicznym przed jak i po zakupie.

Euro Cori jest autoryzowanym serwisem dla tego modelu. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi serwisowej a po upływie gwarancji udzielamy rabaty na naprawy pogwarancyjne. Szkolenia serwisowe i szkolenia produktowe Panasonic, w których uczestniczymy gwarantują, że otrzymają Państwo najlepszą obsługę.