Panasonic WV-SFN110 Kopułkowa kamera sieciowa HD

Euro Cori Panasonic WV-SFN110 Kopułkowa kamera sieciowa HD - zdjęcie 1

Zapraszamy do negocjacji ceny! Zapytaj o rabat przy większych zamówieniach lub przy zamówieniu wraz z innym produktem.

Inteligentny monitoring dzięki niewielkim rozmiarom i szerokiemu polu widzenia

Model WV-SFN110 to sieciowa kamera kopułkowa HD z wbudowanym mikrofonem rejestrującym dźwięk, obsługująca technologię Super Dynamic i wyróżniająca się najwyższym stopniem wytrzymałości. Niewielkie rozmiary sprawiają, że jej montaż nie przyciąga uwagi, a sama konstrukcja jest niezauważalna bez względu na otoczenie. Szerokie pole widzenia, umożliwiające rejestrację obrazu w zakresie 100 stopni w poziomie, pozwala ograniczyć liczbę kamer potrzebnych do objęcia danego obszaru w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. Precyzyjna i inteligentna funkcja i-VMD jest odpowiedzialna za aktywne wykrywanie sytuacji alarmowych, nie obciążając łącza i pozwalając zaoszczędzić miejsce. 

Model WV-SFN110 nadaje się doskonale do montażu w pomieszczeniach o dużej powierzchni, takich jak sklepy, muzea i placówki biznesowe. 

Wyraźny obraz w różnych warunkach oświetleniowych

Skomplikowane warunki oświetleniowe, takie jak wysoka jasność, refleksy, zaciemnienia lub mocne oświetlenie tła, mają duży wpływ na rejestrowany obraz. Dzięki zastosowaniu wymienionych niżej zaawansowanych technologii przetwarzania obrazu kamera rejestruje wyraźny obraz pozwalający na identyfikację obiektów w różnych warunkach oświetleniowych:

  • Face Super Dynamic (Wyraźny obraz twarzy)
  • Matryca MOS o wysokiej czułości z mechanizmem wieloprocesowej redukcji zakłóceń 3D (MNR)
  • Filtr z dzieleniem częstotliwości (FDF)
  • Kompensacja mgły i burzy piaskowej
  • Kompensacja silnych źródeł światła (HLC) 

Obsługa sieci IP oraz inteligentna praca

Kamera WV-SFN110 minimalizuje obciążenie sieci i przesyła obraz o odpowiednich parametrach — nawet cztery strumienie H.264 (High profile) i JPEG, w zależności od wymogów stawianych urządzeniom. Wysoki stopień kompresji formatu H.264 nie obciąża łącza i nie zajmuje dużo przestrzeni na dysku rejestratora, zachowując jednocześnie wysoką jakość obrazu. Pozwala to obniżyć całkowite koszty użytkowania całego systemu monitoringu z uwagi na mniejsze zapotrzebowanie na przestrzeń dyskową i w chmurze.

Co więcej, w kamerze zastosowano trchnologię Smart Coding: funkcja sterowania grupami zdjęć (GOP) usuwa niepotrzebne informacje z klatki, umożliwiając wydajne kodowanie. Dzięki najnowszym rozwiązaniom zmniejszającym szybkość bitową oraz funkcjom GOP, 3D-MNR i FDF kamera nie obciąża sieci, pozwalając zaoszczędzić miejsce na dysku rejestratora. 

Kamera SFN110 wykorzystuje zaawansowany algorytm samouczący i najnowszą wersję wszechstronnej platformy LSI, dzięki czemu zapewnia inteligentniejsze wykrywanie o zwiększonej precyzji. Obsługuje również elektroniczny mechanizm maskowania stref prywatności. Pozwala na łatwe definiowanie obszarów obrazu, które mają być zamaskowane. 

Każdy produkt Panasonic objęty jest wsparciem technicznym przed jak i po zakupie.

Euro Cori jest autoryzowanym serwisem dla tego modelu. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi serwisowej a po upływie gwarancji udzielamy rabaty na naprawy pogwarancyjne. Szkolenia serwisowe i szkolenia produktowe Panasonic, w których uczestniczymy gwarantują, że otrzymają Państwo najlepszą obsługę.