Panasonic WV-SPV781L sieciowa kamera True 4K do monitoringu

Euro Cori Panasonic WV-SPV781L sieciowa kamera True 4K do monitoringu - zdjęcie 1Euro Cori Panasonic WV-SPV781L sieciowa kamera True 4K do monitoringu - zdjęcie 2Euro Cori Panasonic WV-SPV781L sieciowa kamera True 4K do monitoringu - zdjęcie 3Euro Cori Panasonic WV-SPV781L sieciowa kamera True 4K do monitoringu - zdjęcie 4Euro Cori Panasonic WV-SPV781L sieciowa kamera True 4K do monitoringu - zdjęcie 5Euro Cori Panasonic WV-SPV781L sieciowa kamera True 4K do monitoringu - zdjęcie 6Euro Cori Panasonic WV-SPV781L sieciowa kamera True 4K do monitoringu - zdjęcie 7

Zapraszamy do negocjacji ceny! Zapytaj o rabat przy większych zamówieniach lub przy zamówieniu wraz z innym produktem.

Firma Panasonic prezentuje zupełnie nową, przeznaczoną do systemów ochrony kamerę WV-SFV781L o ultrawysokiej rozdzielczości, która zapewnia bezprecedensową jakość i czytelność obrazu. Kamera ma wandaloodporną obudowę i jest wyposażona w szereg przełomowych funkcji. Te innowacje w technologii 4K wraz z naszą technologią kompresji oferują najwyższą jakość obrazu w plikach o siedmiokrotnie mniejszym rozmiarze niż w przypadku innych kamer 4K. Wiemy, jak istotny jest szeroki kąt widzenia kamer HD, dlatego dopilnowaliśmy, aby nasze kamery True 4K zapewniały wyraźne szczegóły w każdym obszarze pola widzenia, zarówno w środku obrazu, jak i w rogach.

 • Obiektyw 4K z zoomem optycznym 6x;
 • Wysokiej czułości matryca 12 MP do kamer 4K;
 • Wysoka rozdzielczość — ponad 2000 linii; Inteligentne podświetlenie podczerwonymi diodami LED zapewnia widoczność w każdym świetle;
 • Mechanizm przetwarzania obrazu 4K Ultra Engine;
 • Inteligentna głębia ostrości (Smart DoF).
Kombinacja matrycy o wielkości 1/1,7″ z obiektywem True 4K F1,6 firmy Panasonic zapewnia możliwość pracy przy słabym świetle na poziomie 0,3 luksa dla obrazu kolorowego, 0,03″ luksa dla obrazu czarno-białego oraz 0 luksów z użyciem inteligentnej funkcji IR-LED, dzięki czemu kamera jest bardzo czuła w porównaniu z konkurencyjnymi kamerami klasy 4K przeznaczonymi do monitoringu. Wirtualna funkcja PTZ pozwala użytkownikowi na kadrowanie widoku przy jednoczesnym nagrywaniu obrazu z całego pola widzenia, co nie pozwoli przeoczyć żadnego zdarzenia w zastosowaniach o znaczeniu strategicznym.
 
Kamera WV-SFV781L oferuje pole widzenia o kącie od 17° do 96° w poziomie i proporcjach 16:9 lub pole widzenia o kącie od 17,0° do 100° w poziomie i proporcjach 4:3. Kamery WV-SFV781L i WV-SPV781L są ponadto odporne na warunki atmosferyczne oraz na wstrząsy zgodnie z normami IP66, NEMA4x i IK10. Zastosowana w kamerze powłoka antydeszczowa zapewnia ciągłą widoczność w czasie opadów, powodując warstwowe spływanie wody z powierzchni kamery i zapobiegając powstawaniu kropelek, które mogą rozpraszać światło i pogarszać widoczność.
 
Ta kamera idealnie nadaje się do różnorodnych zastosowań na zewnątrz obiektów. Oto przykładowe środowiska pracy, w których kamera zapewni optymalne korzyści: Bezpieczeństwo publiczne, np. monitoring miejski na skrzyżowaniach, placach, zakładach karnych lub parkingach. Transport, np. lotniska, dworce lub terminale przeładunkowe. Środowiska przemysłowe, np. porty, zakłady produkcyjne.
 

Cechy produktu

 • Obrazy o rozdzielczości 4K (3840 x 2160) z szybkością do 30 kl./s, obrazy o rozdzielczości 12 megapikseli (4000 x 3000) z szybkością do 15 kl./s
 • Technologia VIQS (Variable Image Quality on Specified area) umożliwia wskazanie ośmiu miejsc o wyższej jakości obrazu i obniżenie jakości w pozostałych obszarach, dzięki czemu zmniejsza się rozmiar plików obrazu i szybkość bitowa.
 • Możliwość równoczesnej transmisji strumieni w formacie H.264 (High profile) i strumieni w formacie JPEG umożliwia jednoczesne monitorowanie w czasie rzeczywistym oraz nagrywanie obrazu o wysokiej rozdzielczości.
 • Wysoka czułość z zastosowaniem technologii Dzień i noc (ICR*): 0,3 luksa (obraz kolorowy) i 0,04 luksa (obraz czarno-biały) przy otworze F1,6* ICR: Wyłączenie filtra odcinającego podczerwień
 • Wyższa niezawodność dzięki mechanizmowi wandaloodpornemu (IK10)
 • Powłoka antydeszczowa zapewniająca widoczność podczas opadów
 • Urządzenie z funkcją usuwania wilgoci przeznaczone do użytku w różnych warunkach pogodowych
 • Inteligentne podświetlenie diodą LED w podczerwieni: zainstalowana dioda LED do emisji podczerwieni umożliwia uzyskanie obrazu przy oświetleniu zero luksów. Dioda LED emitująca podczerwień jest sterowana zgodnie z warunkami środowiska, zapewniając wyraźny obraz twarzy bez białego rozmycia.
 • Technologia HLC (High Light Compensation) redukuje efekt oślepienia kamery przez mocne źródła światła, na przykład reflektory samochodowe
 • Funkcja kompensacji mgły w standardzie.
 • Ochrona IP66 (odporność na wodę i kurz). Zgodność z normą pomiarową IEC60529, typ 4X (UL50) oraz NEMA 4X.

 

Każdy produkt Panasonic objęty jest wsparciem technicznym przed jak i po zakupie.

Euro Cori jest autoryzowanym serwisem dla tego modelu. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi serwisowej a po upływie gwarancji udzielamy rabaty na naprawy pogwarancyjne. Szkolenia serwisowe i szkolenia produktowe Panasonic, w których uczestniczymy gwarantują, że otrzymają Państwo najlepszą obsługę.