Panasonic WV-SW395A obrotowa kamera zewnętrzna, HD 720p

Zapraszamy do negocjacji ceny! Zapytaj o rabat przy większych zamówieniach lub przy zamówieniu wraz z innym produktem.

WV-SW395 to w pełni funkcjonalna, uniwersalna, zewnętrzna kamera kopułkowa, która umożliwia przeniesienie nadzoru wideo IP w standardzie HD na nowy poziom.

Model WV-SW395 wyposażono w nowo opracowaną matrycę MOS o rozdzielczości 1,3 mln pikseli, dzięki której można uzyskać wysokiej jakości obrazy w standardzie HD 720p i szybkość transmisji do 30 kl./s. Obsługa wielu strumieni H.264 i VGA pozwala na nagrywanie i monitorowanie w czasie rzeczywistym. Kamera kopułkowa jest wyposażona we wszystkie niezbędne funkcje, w tym obracanie w zakresie 360 stopni (z funkcją automatycznego przerzucania obrazu), a także 18-krotny zoom optyczny i 12-krotny cyfrowy. W trybie VGA można uzyskać 36-krotny zoom optyczny.
 
WV-SW395 ma mnóstwo funkcji umożliwiających monitorowanie przez całą dobę. Technologia Super Dynamic zapewnia wyraźne obrazy, nawet gdy jest ciemno, dzięki automatycznemu przełączaniu między trybami kolorowym i monochromatycznym. Technologia wykrywania twarzy dostosowuje obraz po zarejestrowaniu zdarzenia i ustawia ostrość na obiekcie, aby uzyskać jak najlepszy obraz intruza. Funkcja ta wysyła również dane do rejestratora w celu przeprowadzenia rozpoznawania twarzy.

Główne cechy:

  • Obraz w rozdzielczości HD 720p przy maks. 30 kl./s.
  • Nowo opracowana matryca MOS o rozdzielczości 1,3 mln pikseli.
  • Wiele strumieni H.264 i JPEG połączonych z technologią „UniPhier” firmy Panasonic.
  • Pełnoklatkowa transmisja (do 30 kl./s) przy rozdzielczości 1280 x 960.
  • Technologia wykrywania twarzy zapewnia wyraźne obrazy twarzy.
  • 18-krotny zoom optyczny i 12-krotny cyfrowy (dodatkowy 36-krotny zoom optyczny w rozdzielczości VGA).

Każdy produkt Panasonic objęty jest wsparciem technicznym przed jak i po zakupie.

Euro Cori jest autoryzowanym serwisem dla tego modelu. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi serwisowej a po upływie gwarancji udzielamy rabaty na naprawy pogwarancyjne. Szkolenia serwisowe i szkolenia produktowe Panasonic, w których uczestniczymy gwarantują, że otrzymają Państwo najlepszą obsługę.