Panasonic WV-SW598 zewnętrzna, obrotowa PTZ, wandaloodporna kamera Full HD

Euro Cori Panasonic WV-SW598 zewnętrzna, obrotowa PTZ, wandaloodporna kamera Full HD - zdjęcie 1Euro Cori Panasonic WV-SW598 zewnętrzna, obrotowa PTZ, wandaloodporna kamera Full HD - zdjęcie 2

Zapraszamy do negocjacji ceny! Zapytaj o rabat przy większych zamówieniach lub przy zamówieniu wraz z innym produktem.

Sieciowa kamera kopułkowa PTZ WV-SW598 zapewnia obrazy w jakości Full HD oraz szereg funkcji w obudowie wandaloodpornej.

  • 90-krotny zoom optyczny w trybie rozdzielczości 640×360 Kompensacja mgły i burzy piaskowej;
  • zaawansowane automatyczne śledzenie i kopuła z powłoką przeciwdeszczową pozwala zawsze uzyskiwać obraz doskonałej jakości.
  • Dzięki nowo opracowanej matrycy MOS, kamera SW598 zapewnia obraz w rozdzielczości Full HD 1080p w postaci wielu strumieni w formacie H.264 i JPEG. 

Dzięki technologii MEGA Super Dynamic zapewniającej 128-krotnie większy zakres dynamiczny jakość obrazu podczas używania funkcji Dzień/noc w modelu SW598 jest doskonała niezależnie od warunków. Model SW598 jest wyposażony w mnóstwo funkcji i jak dotąd jest najbardziej inteligentną kamerą na rynku. 

Funkcja wykrywania twarzy umożliwia dostosowywanie ogniskowej kamery, tak aby nagrywać osobę w kadrze, a także użycie danych XML do wyzwolenia alarmu po wykryciu, o ile używany jest kompatybilny rejestrator. Funkcja automatycznej korekcji ustawiania ostrości za punktem ostrzenia (Auto Back Focus, ABF) ułatwia i skraca instalację oraz zapewnia doskonały obraz. VIQS (variable image quality on specified area) to ostatnia innowacja w ofercie Smart HD, dzięki której kamera może rejestrować w wyższej rozdzielczości tylko określone kadry obrazu, co oznacza mniejsze wykorzystanie przepustowości łącza.

Model WV-SW598 wyposażono we wszystkie innowacje Smart HD, obudowę o stopniu ochrony IP66 i technologię usuwania wilgoci, aby spełniał wszystkie potrzeby w zakresie rejestrowania obrazu na zewnątrz. 

Oprócz tego ta kamera kopułkowa jest zgodna ze standardem ONVIF, więc nadaje się do wielu różnych zastosowań.

Każdy produkt Panasonic objęty jest wsparciem technicznym przed jak i po zakupie.

Euro Cori jest autoryzowanym serwisem dla tego modelu. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi serwisowej a po upływie gwarancji udzielamy rabaty na naprawy pogwarancyjne. Szkolenia serwisowe i szkolenia produktowe Panasonic, w których uczestniczymy gwarantują, że otrzymają Państwo najlepszą obsługę.