Sony PXW-Z150 poręczna kamera 4K i FullHD

Euro Cori Sony PXW-Z150 poręczna kamera 4K i FullHD - zdjęcie 1Euro Cori Sony PXW-Z150 poręczna kamera 4K i FullHD - zdjęcie 2Euro Cori Sony PXW-Z150 poręczna kamera 4K i FullHD - zdjęcie 3Euro Cori Sony PXW-Z150 poręczna kamera 4K i FullHD - zdjęcie 4Euro Cori Sony PXW-Z150 poręczna kamera 4K i FullHD - zdjęcie 5Euro Cori Sony PXW-Z150 poręczna kamera 4K i FullHD - zdjęcie 6Euro Cori Sony PXW-Z150 poręczna kamera 4K i FullHD - zdjęcie 7Euro Cori Sony PXW-Z150 poręczna kamera 4K i FullHD - zdjęcie 8Euro Cori Sony PXW-Z150 poręczna kamera 4K i FullHD - zdjęcie 9

Przełomowa wydajność

Z150 to pierwsza na świecie profesjonalna kamera wideo, w której zastosowano przetwornik obrazu Stacked CMOS typu 1,0˝. Innowacyjna integracja przetwornika zapewnia odczyt z dwukrotną szybkością w porównaniu z konwencjonalnym przetwornikiem typu 1,0˝, umożliwiając zachwycające nagrywanie w zwolnionym tempie przy 120 kl./s z jakością obrazu Full HD i tworzenie spektakularnych nagrań w rozdzielczości 4K. Pełny odczyt pikseli pomaga wykorzystać cały potencjał dużego przetwornika typu 1,0˝ – nie ma potrzeby łączenia pikseli w grupy (ang. binning) lub pomijania linii, co mogłoby powodować efekt mory.

Duży przetwornik typu 1,0˝ jest również jaśniejszy, ma większą rozdzielczość i zapewnia lepszy efekt bokeh o małej głębi ostrości. Umożliwia tworzenie pięknych kinowych obrazów, które są źródłem inspiracji dla użytkownika i zachwytu dla klientów.

Nagrywanie zachwycającego obrazu 4K

Kamera PXW-Z150 wprowadza jakościową zmianę parametrów obrazu w swojej klasie z jakością 4K QFHD (3840 × 2160) z wykorzystaniem zaawansowanego kodeka XAVC Long GOP 100 Mb/s, zapewniając prawdziwie studyjną jakość 4K.

Aby zagwarantować maksymalną jakość obrazu, Z150 została wyposażona w zachwycający obiektyw z 12-krotnym zoomem optycznym, który zapewnia wysoką rozdzielczość i kontrast w całym zakresie obrazu. Zaawansowany tryb Clear Image Zoom Sony zapewnia jeszcze większe powiększenie: 18x podczas nagrywania w 4K QFHD oraz 24x w HD, dzięki czemu można w pełni wykorzystać możliwości obrazowania dużego przetwornika obrazu Stacked CMOS typu 1,0˝ kamery Z150.

Bez kompromisów
pełen profesjonalizm

Kamera PXW-Z150 zapewnia nowe możliwości w gamie poręcznych kamer wideo – można użyć jej w praktycznie dowolnym celu. Kamera umożliwia ciągłe nagrywanie w 120 kl./s w trybie High Frame Rate w jakości Full HD, zapewniając piękny obraz w 5-krotnie zwolnionym tempie. Za zachwycającą jakość obrazu 4K odpowiada kodek 4K XAVC Long GOP przy 100 Mb/s, podczas gdy integracja z istniejącą organizacją pracy nagraniowej jest uproszczona przez możliwość nagrywania Full HD z wykorzystaniem XAVC Long GOP (4:2:2/10-bitowy, 50 Mb/s) i MPEG-2 HD (50 Mb/s/35 Mb/s). Można również skorzystać z AVCHD i jeszcze bardziej zwiększyć elastyczność pracy. Niezależnie od tego, jak chcesz ją wykorzystać – Z150 sprosta każdemu zadaniu.

Idealna, poręczna kamera wideo

PXW-Z150 to nie tylko kompaktowa, lekka konstrukcja – to również moc drzemiąca w zintegrowanych, zaawansowanych funkcjach, które redukują potrzebę wykorzystania nieporęcznych akcesoriów, które spowalniają pracę. Wbudowany 4-pozycyjny filtr ND oznacza, że nie trzeba już nosić opakowania z filtrami, a stopka MI eliminuje potrzebę wykorzystania kabli w przypadku podłączania mikrofonu lub lampy. Zaawansowane funkcje sieciowe, takie jak łączność Wi-Fi do transmisji na żywo i bezprzewodowa łączność z FTP*, znacznie poprawiają mobilność. Kamerę można również z łatwością obsługiwać za pomocą smartfona lub tabletu przy użyciu funkcji zdalnego sterowania za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Każdy, nawet najdrobniejszy szczegół został dokładnie przemyślany, np. wydajność energetyczna, która zapewnia aż 400 minut** ciągłego nagrywania.

* Funkcje QoS będą obsługiwane po aktualizacji oprogramowania sprzętowego.
** Z wykorzystaniem opcjonalnego akumulatora NP-F970 podczas nagrywania XAVC 1080/50i lub 60i, 50 Mb/s z włączonym wyświetlaczem LCD.

Zapytaj o cenę – kontakt – lub odwiedź sklep internetowy: https://sklep.eurocori.pl
Potrzebujesz ofertę, proformę lub pragniesz negocjować cenę? Skontaktuj się z nami!